Na obiekcie Stade Auguste-Delaune II dnia 2022-09-04 13:00 miał miejsce mecz Reims kontra Lens zakończony wynikiem 1-1

Dnia 2022-09-04 13:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 6 pomiędzy Reims a Lens.

Pierwsza część spotkania między Reims a Lens zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: F. Balogun 71' 1-0 K. Doumbia L. Openda 82' 1-1 F. Sotoca

Żółte kartki Reims: Andrew Gravillon 33' Bradley Locko 46'

Żółte kartki Lens: Facundo Medina 45' Jonathan Gradit 56'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Lens: Deiver Machado 66'

Główny arbiter spotkania to Eric Wattellier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Reims stawi czoła Toulouse, następne spotkania z drużynami Monaco i Estac Troyes. Kolejno natomiast Lens zmierzy się z Estac Troyes. Następne mecze zagra z drużynami Nantes i Lyon.

Wierni fani śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Andrew Gravillon Facundo Medina nierzadko zaserwowały wyśmienitym kibicom mnóstwo emocji. Zmagania między zawodnikami są zagorzałe, nie często bywa, iż są to widowiska nużące. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze futbolowe znanej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich zespołów jak Reims i Lens z ligi Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stade Auguste-Delaune II.