Lens - Lorient, wynik meczu 5-2

Dnia 2022-08-31 19:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 5 pomiędzy Lens a Lorient.

Pierwsza połowa meczu między Lens i Lorient zakończyła się wynikiem 2-1. Końcowy wynik meczu to 5-2.

Gole strzelali: F. Sotoca 24' 1-0 David Costa W. Saïd 28' 2-0 David Costa T. Moffi 41' 2-1 D. Ouattara T. Moffi 50' 2-2 D. Ouattara S. Samed 57' 3-2 J. Cabot F. Sotoca 77' 4-2 D. Machado L. Openda 86' 5-2 Ł. Poręba

Żółte kartki Lens: Jonathan Gradit 63'

Żółte kartki Lorient: Dango Ouattara 58' Laurent Abergel 60' Terem Moffi 63'

Czerwone kartki Lorient:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoît Bastien, France. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lens stawi czoła Estac Troyes, następne spotkania z drużynami Nantes oraz Lyon a Lorient z Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Nantes oraz Auxerre.

Bardzo często liczni kibice śledzą ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze Ligue 1. Ciekawe piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Jonathan Gradit Dango Ouattara często zapewniają fantastycznym sympatykom wiele niezapomnianych wrażeń. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami bywają nieustępliwe, rzadko okazuje się, że zmagania nas męczą. Natrafiamy na nieczyste faule, niezwykłe bramki i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Ligue 1 oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak Lens i Lorient w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.