Lens vs Montpellier, wynik spotkania - 1-0

W dniu 2022-10-15 19:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 11. Zmierzyły się Lens oraz Montpellier.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lens i Montpellier zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: W. Saïd 67' 1-0

Żółte kartki Lens: Facundo Medina 19' Deiver Machado 65'

Żółte kartki Montpellier: Sepe Elye Wahi 19' Maxime Estève 31'

Czerwone kartki Montpellier:

Sędzią głównym tego spotkania był Hakim Ben el Salem Hadj, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lens zmierzy się już z Marseille, następne spotkania z drużynami Toulouse oraz Angers. Kolejno natomiast Montpellier z Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Rennes oraz Clermont Foot.

Coraz częściej kibice śledzą pasjonujące starcia w lidze Ligue 1. Uzdolnione futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak m.in. Facundo Medina Sepe Elye Wahi nieprzerwanie gwarantują wspaniałym fanom mnóstwo niesamowitych emocji. Trafiamy na przechodzące do historii gole oraz asysty, ostre sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Niesamowite walki pomiędzy drużynami bywają nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż są to spotkania nużące. Warto więc przeglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Lens i Montpellier z ligi Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.