Lens vs Reims, wynik meczu 2-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lens a Reims wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-05-12 19:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 35 pomiędzy Lens a Reims.

Gole strzelali: F. Balogun 23' 0-1 P. Frankowski 40' 1-1 S. Fofana 55' 2-1 D. Machado

Żółte kartki Lens: Przemysław Frankowski 52'

Żółte kartki Reims: Yunis Abdelhamid 37' Alexis Flips 67' Folarin Balogun 74'

Czerwone kartki Lens: Kevin Danso 19'

Czerwone kartki Reims:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremie Pignard, France. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Lens stanie naprzeciw Lorient, następne spotkania z drużynami Ajaccio oraz Auxerre a Reims z Angers. Następne mecze zagra z drużynami Lyon oraz Montpellier.

Fani futbolu śledzą potyczki w lidze Ligue 1. Interesujące piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze jak Przemysław Frankowski Yunis Abdelhamid wielokrotnie zapewniają wyborowym kibicom mnóstwo przeżyć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi są niezwykle zajadłe, nie często zdarza się, iż są to spotkania nie warte uwagi. Systematycznie zdarzają się spektakularne asysty czy gole, brutalne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego więc warto śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Lens i Reims z ligi Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.