Mecz Lens kontra Stade Brestois 29 zakończony wynikiem 1-0

W środowy wieczór drużyna Lens podejmowała Stade Brestois 29 na Stade Bollaert-Delelis w ramach 25. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem gospodarzy 1-0, którzy utrzymali prowadzenie od pierwszej połowy. Spotkanie to odbyło się dokładnie dwa dni temu o godzinie 20:00.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy Lens a Stade Brestois 29

W sobotni wieczór na Stade Bollaert-Delelis odbyło się emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Lens i Stade Brestois 29. Obie ekipy z Ligue 1 zaprezentowały wysoki poziom futbolu, a emocje sięgały zenitu.

Mecz rozpoczął się o godzinie 20:00 pod czujnym okiem sędziego głównego Stephanie Frappart z Francji. Atmosfera na stadionie była gorąca, kibice dopingowali swoje zespoły do walki o zwycięstwo.

Już w 32. minucie gry R. Aguilar popisał się strzałem, ustalając wynik na 1-0 dla gospodarzy. Lens objęli prowadzenie po skutecznej akcji ofensywnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 dla Lens. Obie drużyny miały okazje, ale to gospodarze cieszyli się prowadzeniem na przerwę.

W drugiej połowie nie brakowało emocji. Gospodarze otrzymali żółtą kartkę już w 7. minucie dla Abdukodira Khusanova. Natomiast goście również dostali swoje kartki: Hugo Magnetti w 69. minucie i Martín Satriano pod koniec meczu, w 90. minucie.

Mimo starań obu drużyn wynik nie uległ zmianie. Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 1-0 na korzyść Lens. Zawodnicy obu ekip zaprezentowali wysoką jakość gry, ale to gospodarze cieszyli się ze zdobyciem trzech punktów.

Kolejne spotkania zapowiadają się równie emocjonująco dla obu drużyn. Lens zmierzy się z Nice, Lille oraz Le Havre, natomiast Stade Brestois 29 czekają starcia z Lille, Lorient oraz Metz. Kibice już nie mogą doczekać się kolejnych widowisk na francuskich boiskach!