Lens - Reims, wynik spotkania 2-0

Drużyna Lens odniosła pewne zwycięstwo nad Reims w meczu Ligue 1 rozegranym na Stade Bollaert-Delelis. Lens zdominował rywala i zakończył mecz wynikiem 2-0, zapewniając sobie cenne punkty. Wynik na przerwę wynosił 1-0, a bramki padły w drugiej połowie spotkania. W ten sposób drużyna Lens utrzymuje się w czołówce ligi, prezentując się jako solidny zespół.

RELACJA Z MECZU LENS VS REIMS

Początek meczu

Wczorajszy pojedynek pomiędzy drużynami Lens i Reims dostarczył wielu emocji dla fanów piłki nożnej. Mecz odbył się o godzinie 20:00 na Stade Bollaert-Delelis w ramach 16. kolejki Ligue 1.

Gospodarze rozpoczęli mecz z determinacją, a atmosfera na stadionie była elektryzująca. Sędzia główny François Letexier prowadził spotkanie z pewnością i profesjonalizmem, dbając o prawidłowy przebieg rywalizacji.

Pierwsza połowa

Po zaciętej walce na boisku, Lens zdołał objąć prowadzenie w 43. minucie, gdy W. Saïd skutecznie wykorzystał okazję, zdobywając bramkę na 1-0. Gospodarze kontynuowali swoje ataki, ale wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Druga połowa

W drugiej połowie Lens nadal kontrolował grę, a ich wysiłki zostały nagrodzone w 75. minucie, kiedy to Ó. Cortés podwyższył prowadzenie drużyny na 2-0 po asyście R. Aguilara.

Spotkanie nie obyło się bez emocji, a w 21. minucie Azor Matusiwa (Reims) otrzymał żółtą kartkę.

Podsumowanie

Mecz zakończył się wynikiem 2-0 na korzyść Lens, co wywołało owacje na stadionie. Zarówno gospodarze, jak i goście zaprezentowali wysoki poziom gry, jednak to drużyna Lens okazała się skuteczniejsza tego wieczoru.

Następne mecze dla Lens to starcia z Nice, Monaco oraz Paris Saint Germain, podczas gdy Reims zmierzy się z LE Havre, Dinan Léhon oraz Lazio.