Mecz pomiędzy Lens i Strasbourg zakończony wynikiem 3-1 na obiekcie Stade Bollaert-Delelis dnia 2024-02-10 16:00

W najnowszym starciu w ramach Ligue 1 drużyna Lens podejmowała u siebie ekipę Strasbourg. Mecz ten odbył się dwa dni temu, 10 lutego 2024 roku o godzinie 16:00 na Stade Bollaert-Delelis. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 3-1, po prowadzeniu 2-1 na przerwę. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami tej emocjonującej konfrontacji!

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy Lens a Strasbourg

W dniu 10 lutego 2024 roku na Stade Bollaert-Delelis odbyło się emocjonujące starcie pomiędzy drużyną Gospodarzy, Lens, a Gośćmi, Strasbourg. Mecz należał do 21. kolejki Ligue 1 i przyciągnął uwagę fanów piłki nożnej z całego regionu.

Sędzią głównym tego starcia był Willy Delajod z Francji, który miał za zadanie zapewnić sprawiedliwe rozstrzygnięcia na boisku.

Początek meczu okazał się być bardzo dynamiczny, a już w 16. minucie gospodarze objęli prowadzenie. Emocje sięgnęły zenitu w 30. minucie, kiedy to David Pereira da Costa podwyższył wynik na korzyść Lens. Strasbourg jednak nie zamierzał się poddawać i zdołał zdobyć bramkę kontaktową w 43. minucie, dzięki trafieniu T. Delaine.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze, a w 58. minucie F. Sotoca strzelił bramkę na 3-1, ostatecznie ustalając wynik spotkania.

W trakcie meczu sędzia nie szczędził kartek, a żółte kartki otrzymali m.in. Facundo Medina i David Pereira da Costa z Lens, oraz Thomas Delaine z Strasbourg.

Po zaciętym starciu, Lens triumfował z wynikiem 3-1 nad Strasbourg, co cieszyło miejscowych kibiców zgromadzonych na Stade Bollaert-Delelis.

Kolejne spotkania w nadchodzących kolejkach Ligue 1 będą stanowiły kolejne wyzwania dla obu drużyn. Lens zmierzy się z SC Freiburg oraz Reims, natomiast Strasbourg czekają starcia z Lorient, Stade Brestois 29 oraz Lyon.