Spotkanie Montpellier - Lens zakończone wynikiem 1-0 dnia 2021-10-17 15:00

Montpellier - Lens, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Montpellier i Lens wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-10-17 15:00 na obiekcie sportowym Stade de la Mosson odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 10. Zmierzyły się Montpellier i Lens.

Gole strzelali: S. Mavididi 47' 1-0 T. Savanier

Żółte kartki Montpellier: Joris Chotard 58' Maxime Estève 67' Jordan Ferri 68' Jordan Ferri 86'

Żółte kartki Lens: Christopher Wooh 29' David Da Costa 62' Corentin Jean 77' Wesley Saïd 81'

Czerwone kartki Montpellier: Jordan Ferri 86'

Główny arbiter meczu to Florent Batta, France. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Montpellier zmierzy się już z Monaco, następne spotkania z drużynami Nantes i Nice a Lens z Metz. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Estac Troyes.

Liczni kibice z zapałem śledzą interesujące poczynania ligi Ligue 1. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak Joris Chotard Christopher Wooh nieraz zapewniły swoim fanom mnóstwo emocji. Walki między graczami ligowymi są zażarte, rzadko bywa ostatecznie, iż są to spotkania nudne. Trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, spektakularne gole czy asysty dodające pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania sportowe znanej ligi Ligue 1. Montpellier i Lens oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stade de la Mosson.