Mecz Lens vs Lorient zakończony wynikiem 2-0

W jednym z meczów 32. kolejki Ligue 1 doszło do starcia pomiędzy zespołami Lens i Lorient, które odbyło się na Stade Bollaert-Delelis. Mecz zakończył się wynikiem 2-0, a na przerwę obie drużyny schodziły przy bezbramkowym remisie. To starcie było niezwykle emocjonujące i pełne zwrotów akcji, które z pewnością zapadną w pamięci kibiców na długo.

Bramki:

57' - Elye Wahi (1-0) asysta: N. Mendy

81' - David Pereira da Costa (2-0) asysta: A. Thomasson

Goście:

Następne mecze dla Lens: Rennes, Montpellier, Marseille.

Następne mecze dla Lorient: Clermont Foot.

Relacja z meczu:

Zapraszam Państwa na relację z emocjonującego spotkania pomiędzy Lens a Lorient, które odbyło się na Stade Bollaert-Delelis. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny od pierwszego gwizdka sędziego. Gospodarze rozpoczęli mecz z determinacją, jednak pierwsza połowa nie przyniosła bramek, mimo kilku groźnych sytuacji pod bramką gości.

W 57. minucie to jednak Lens wychodzi na prowadzenie! Elye Wahi precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza Lorient, ustalając wynik na 1-0. Na murawie panowało napięcie, obie drużyny walczyły o kolejne trafienia. Goście starali się odrobić straty, ale obrona Lens była niezwykle skuteczna.

W 81. minucie to ponownie gospodarze zdobywają bramkę! David Pereira da Costa uderza z dystansu, nie dając szans bramkarzowi Lorient. Wynik to już 2-0 dla Lens, co dodatkowo podkręciło atmosferę na Stade Bollaert-Delelis.

Mecz zakończył się zwycięstwem Lens 2-0 nad Lorient. Gospodarze zaprezentowali się solidnie, wychodząc obronną ręką z tej potyczki. Gratulacje dla drużyny Lens, która zasłużenie sięgnęła po trzy punkty. Czy to początek ich lepszego passy w sezonie? Tego dowiemy się już niebawem. Emocje towarzyszyły nam do samego końca, a piłkarskie widowisko zadowoliło nawet najbardziej wymagających fanów.