Auxerre vs Lens, wynik meczu - 1-3

Dnia 2023-06-03 19:00 na stadionie Stade de l'Abbé Deschamps odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 38 pomiędzy Auxerre a Lens.

Po pierwszej połowie spotkania między Auxerre a Lens wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Gole strzelali: A. Claude-Maurice 19' 0-1 L. Openda A. Claude-Maurice 48' 0-2 A. Thomasson M. Niang 71' 1-2 L. Openda 78' 1-3 F. Sotoca

Żółte kartki Auxerre: Jubal 27'

Żółte kartki Lens: Salis Abdul Samed 6' Massadio Haïdara 69' Jonathan Gradit 83'

Czerwone kartki Auxerre:

Główny sędzia meczu - Benoit Millot, France. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Auxerre stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Lens z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wielu kibiców śledzi starcia ligi Ligue 1. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak Jubal Salis Abdul Samed wielokrotnie zapewniły wyśmienitym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki między zawodnikami bywają nader zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, że mecze przynudzają. Natrafiamy na idealnie wyliczone gole czy asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, które gwarantują wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Auxerre oraz Lens w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stade de l'Abbé Deschamps.