Mecz Lens vs Stade Brestois 29, wynik 3-2

Lens vs Stade Brestois 29, wynik końcowy 3-2. W dniu 2022-08-07 13:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 1 pomiędzy Lens a Stade Brestois 29.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Lens i Stade Brestois 29 wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Gole strzelali: F. Sotoca 27' 1-0 F. Sotoca 62' 2-0 P. Frankowski F. Sotoca 65' 3-0 S. Fofana H. Belkebla 66' 3-1 F. Honorat R. Del Castillo 82' 3-2

Żółte kartki Lens: David da Costa 38' Kevin Danso 78'

Żółte kartki Stade Brestois 29: Pierre Lees Melou 31' Youssef Belaïli 43' Lilian Brassier 62' Brendan Chardonnet 71'

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Główny sędzia spotkania to Thomas Leonard, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Lens stawi czoła Ajaccio, następne spotkania z drużynami Monaco i Rennes. Kolejno natomiast Stade Brestois 29 z Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Angers i Montpellier.

Liczna grupa fanów śledzi niezwykle interesujące poczynania w lidze Ligue 1. Fascynujące drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak m.in. David da Costa Pierre Lees Melou nieustannie serwują fantastycznym kibicom mnóstwo wspaniałych emocji. Potyczki między graczami z ligi bywają nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się, iż spotkania nie są warte uwagi. Stale obserwujemy bezlitosne faule, idealne gole czy asysty zapewniające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, żeby oglądać spotkania sportowe znanej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Lens i Stade Brestois 29 oraz ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.