Spotkanie Strasbourg kontra Lens, wynik końcowy 1-0

Dnia 2022-04-03 11:00 na obiekcie sportowym Stade de la Meinau odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 30 pomiędzy Strasbourg a Lens.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Strasbourg oraz Lens wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: L. Ajorque 67' 1-0

Żółte kartki Strasbourg: Frédéric Guilbert 5' Dimitri Liénard 27' Jean-Eudes Aholou 37'

Żółte kartki Lens: Cheick Doucouré 30'

Czerwone kartki Strasbourg:

Czerwone kartki Lens:

Sędzią głównym tego spotkania był Francois Letexier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Strasbourg zmierzy się już z Lyon, następne spotkania z drużynami Estac Troyes oraz Rennes a Lens podejmie Nice. Następne mecze zagra z drużynami Lille oraz Montpellier.

Dzisiaj liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi starcia w lidze Ligue 1. Utalentowane futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Frédéric Guilbert Cheick Doucouré często sprawiają kapitalnym fanom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się spektakularne asysty oraz gole, brutalne sytuacje na faul gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki pomiędzy zawodnikami zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często bywa, że są to widowiska statyczne. Dlatego też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić spotkania sportowe emocjonującej ligi Ligue 1. Udział takich drużyn jak Strasbourg oraz Lens z ligi Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stade de la Meinau.