Mecz Lens vs Nantes zakończony wynikiem 2-2

W dniu 2022-04-30 15:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 35 pomiędzy Lens a Nantes.

Pierwsza część spotkania między Lens oraz Nantes zakończyła się 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: M. Simon 8' 0-1 M. Coco M. Simon 32' 0-2 David Costa 67' 1-2 S. Fofana A. Kalimuendo-Muinga 81' 2-2

Żółte kartki Lens:

Żółte kartki Nantes: Roli Pereira de Sa 53' Wylan Cyprien 62' Samuel Moutoussamy 74' Nicolas Pallois 79' Alban Lafont 81'

Czerwone kartki Lens: Jean-Louis Leca 19'

Czerwone kartki Nantes:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Léonard. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Lens zmierzy się już z Reims, następne spotkania z drużynami Estac Troyes oraz Monaco natomiast Nantes z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Rennes oraz Lyon.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi potyczki ligi Ligue 1. Ciekawe drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Roli Pereira de Sa wielokrotnie zapewniły fantastycznym sympatykom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Potyczki między drużynami piłkarskimi zdarzają się zaciekłe, rzadko zdarza się ostatecznie, że są to spotkania nie warte uwagi. Zdarzają się brutalne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, efektowne asysty czy gole, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać widowiska sportowe popularnej ligi Ligue 1. Lens oraz Nantes oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.