Spotkanie Saint Etienne kontra Lens zakończone wynikiem 1-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Saint Etienne i Lens zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-01-15 16:00 na obiekcie sportowym Stade Geoffroy-Guichard odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 21 pomiędzy Saint Etienne a Lens.

Gole strzelali: R. Boudebouz 38' 1-0 A. Aouchiche F. Sotoca 77' 1-1 J. Clauss S. Fofana 90' 1-2 David Costa

Żółte kartki Saint Etienne: Gabriel Silva 89'

Żółte kartki Lens: Jonathan Gradit 30'

Czerwone kartki Saint Etienne:

Główny sędzia meczu to Francois Letexier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Saint Etienne zmierzy się już z Lyon, następne spotkania z drużynami Angers i Bergerac. Kolejno natomiast Lens z Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Monaco i Lorient.

Wierni kibice z entuzjazmem śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Interesujące futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak Gabriel Silva Jonathan Gradit nierzadko zapewniły wyborowym entuzjastom wiele przeżyć. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul, wyjątkowe gole czy asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy drużynami zdarzają się niezwykle zajadłe, nie często bywa, że zmagania męczą. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi Ligue 1. Udział takich legendarnych zespołów jak Saint Etienne i Lens w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade Geoffroy-Guichard.