Dnia 2021-10-24 13:00 miało miejsce spotkanie Lens vs Metz - 4-1

Po pierwszej połowie spotkania między Lens i Metz wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik meczu to 4-1.

Dnia 2021-10-24 13:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 11 pomiędzy Lens a Metz.

Gole strzelali: W. Saïd 14' 1-0 N. de Préville 33' 1-1 W. Saïd 37' 2-1 C. Doucouré I. Ganago 83' 3-1 C. Doucouré P. Frankowski 90' 4-1 J. Clauss

Żółte kartki Lens: Jean-Louis Leca 65' Ignatius Ganago 87'

Żółte kartki Metz: Vincent Pajot 20' Digbo Maiga 39' Kévin N'Doram 53'

Czerwone kartki Metz:

Główny sędzia meczu - Jeremie Pignard, France. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Lens stawi czoła Lyon, następne spotkania z drużynami Estac Troyes oraz Stade Brestois 29. Kolejno natomiast Metz z Saint Etienne. Następne mecze zagra z drużynami Marseille oraz Bordeaux.

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi starcia ligi Ligue 1. Ciekawe piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak Jean-Louis Leca Vincent Pajot stale gwarantują fantastycznym fanom wrażenia sięgające zenitu. Przyciągające uwagę potyczki między graczami bywają bezkompromisowe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to mecze nie warte uwagi. Zdarzają się brutalne faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Lens i Metz i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.