Mecz Lens vs Marseille dnia 2022-01-22 20:00: 0-2

Lens vs Marseille, wynik końcowy 0-2. Dnia 2022-01-22 20:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 22 pomiędzy Lens a Marseille.

Pierwsza połowa spotkania między Lens a Marseille zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: D. Payet 34' 0-1 C. Bakambu 77' 0-2 M. Guendouzi

Żółte kartki Lens: Kevin Danso 20' Facundo Medina 32' Florian Sotoca 49'

Żółte kartki Marseille: Luan Peres 71' Pol Lirola 86'

Czerwone kartki Marseille:

Główny sędzia meczu - Stephanie Frappart, France. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lens stanie naprzeciw Monaco, następne spotkania z drużynami Lorient i Bordeaux a Marseille podejmie Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Angers i Metz.

Coraz częściej kibice śledzą starcia ligi Ligue 1. Uzdolnione drużyny futbolowe i piłkarze jak Kevin Danso Luan Peres wielokrotnie sprawiają wyborowym fanom wiele przeżyć. Obserwujemy wspaniałe bramki oraz asysty, bezwzględne sytuacje z faulem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania między drużynami piłkarskimi bywają bardzo bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż są to widowiska nużące. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać mecze futbolowe lubianej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich zespołów jak Lens i Marseille z ligi Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.