Spotkanie Lens kontra Lille na obiekcie Stade Bollaert-Delelis: wynik końcowy 1-0

Lens kontra Lille wynik 1-0. Dnia 2021-09-18 15:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis odbył się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 6 pomiędzy Lens a Lille.

Po pierwszej połowie spotkania między Lens a Lille wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: P. Frankowski 74' 1-0 G. Kakuta

Żółte kartki Lens: J. Leca 57' F. Sotoca 88'

Żółte kartki Lille: R. Mandava 22' Z. Celik 90'

Czerwone kartki Lille:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoit Millot, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Lens zmierzy się już z Strasbourg, następne spotkania z drużynami Marseille oraz Reims. Kolejno natomiast Lille podejmie Reims. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg oraz Red Bull Salzburg.

Fani piłki nożnej z zapałem śledzą starcia, które dotyczą ligi Ligue 1. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak J. Leca R. Mandava raz za razem zapewniły fantastycznym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Zmagania między zawodnikami z ligi są bezkompromisowe, rzadko bywa definitywnie, iż są to potyczki drętwe. Ustawicznie obserwujemy wyjątkowe bramki oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem gwarantujące wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Dlatego też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich orazoglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Lens oraz Lille w lidze Ligue 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.