Dnia 2021-09-12 13:00 miał miejsce mecz pomiędzy Bordeaux oraz Lens zakończony wynikiem 2-3

Bordeaux vs Lens zakończony wynikiem 2-3.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Bordeaux oraz Lens zakończyła się 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-3.

W dniu 2021-09-12 13:00 na obiekcie sportowym Stade Matmut-Atlantique odbył się emocjonujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 5 pomiędzy Bordeaux a Lens.

Gole strzelali: G. Kakuta 39' 0-1 P. Frankowski F. Medina 43' 0-2 J. Clauss R. Mangas 60' 1-2 J. Onana 88' 2-2 F. Sotoca 90' 2-3

Żółte kartki Bordeaux: J. Onana 78' Otavio 90' S. Gregersen 90'

Żółte kartki Lens: J. Gradit 49' F. Sotoca 90'

Czerwone kartki Bordeaux:

Główny arbiter meczu to Luis Godinho. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Bordeaux stanie naprzeciw Saint Etienne, następne spotkania z drużynami Montpellier oraz Rennes a Lens z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg oraz Marseille.

Bardzo często oddani kibice z dużym entuzjazmem śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Liczące się zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak J. Onana J. Gradit raz za razem zaserwowały fantastycznym entuzjastom mnóstwo niesamowitych emocji. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi są zagorzałe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż widowiska nie są warte uwagi. Nieprzerwanie trafiamy na brutalne sytuacje na faul, niezwykłe gole oraz asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych orazśledzić spotkania sportowe znakomitej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Bordeaux oraz Lens z ligi Ligue 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stade Matmut-Atlantique.