Mecz Lens vs Lyon, wynik 1-1

Lens vs Lyon, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Lens a Lyon wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-02-19 16:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Lens i Lyon.

Gole strzelali: J. Clauss 13' 1-0 T. Kadewere 44' 1-1 K. Toko Ekambi

Żółte kartki Lens:

Żółte kartki Lyon: Emerson Palmieri 70' Léo Dubois 84'

Czerwone kartki Lyon:

Główny arbiter meczu to Brisard Jerome, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Lens zmierzy się już z Angers, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 i Metz. Kolejno natomiast Lyon podejmie Lille. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Rennes.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów z zapałem śledzi potyczki ligi Ligue 1. Liczące się drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Emerson Palmieri wielokrotnie sprawiają fantastycznym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, książkowe gole i asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Walki między piłkarzami z ligi okazują się zaciekłe, bardzo rzadko bywa, iż są to mecze nużące. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Lens oraz Lyon w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.