Reims vs Lens, wynik meczu 1-2

Reims vs Lens wynik meczu 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Reims a Lens wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2022-05-08 13:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 36. Na przeciw siebie stanęły Reims oraz Lens.

Gole strzelali: A. Zeneli 28' 1-0 M. Munetsi F. Sotoca 55' 1-1 David Costa S. Fofana 90' 1-2 I. Ganago

Żółte kartki Reims: Azor Matusiwa 61'

Żółte kartki Lens: Facundo Medina 72' Seko Fofana 90'

Czerwone kartki Reims:

Sędzią głównym tego spotkania był Vitor Ferreira, Portugal. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Reims stanie naprzeciw Saint Etienne, następne spotkania z drużynami Nice oraz Estac Troyes natomiast Lens zmierzy się z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Kibice śledzą interesujące potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Fascynujące piłkarskie drużyny z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Azor Matusiwa Facundo Medina raz za razem serwują wspaniałym sympatykom wiele wrażeń. Zdarzają się brutalne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, wyśmienite bramki oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zmagania między piłkarzami ligowymi okazują się nieustępliwe, rzadko zdarza się, że spotkania nudzą kibica. To też warto oglądać spotkania sportowe pasjonującej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Reims oraz Lens w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stade Auguste-Delaune II.