Mecz między Paris Saint Germain oraz Lens zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Parc des Princes dnia 2022-04-23 19:00

Dnia 2022-04-23 19:00 na obiekcie sportowym Parc des Princes rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 34 pomiędzy Paris Saint Germain a Lens.

Po pierwszej połowie spotkania między Paris Saint Germain i Lens wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: L. Messi 68' 1-0 Neymar C. Jean 88' 1-1 D. Machado

Żółte kartki Paris Saint Germain: Sergio Ramos 54' Marco Verratti 73' Marquinhos 78' Neymar 90'

Żółte kartki Lens: Kevin Danso 9' Kevin Danso 57'

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Czerwone kartki Lens: Kevin Danso 57'

Główny arbiter spotkania to Amaury Delerue, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Paris Saint Germain stanie naprzeciw Strasbourg, następne spotkania z drużynami Estac Troyes oraz Montpellier. Kolejno natomiast Lens zmierzy się z Nantes. Następne mecze zagra z drużynami Reims oraz Estac Troyes.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów futbolu z dużym zapałem śledzi potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Składające się z utalentowanych napastników/obrońców drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Sergio Ramos Kevin Danso nieustannie sprawiają pierwszorzędnym kibicom wiele emocji. Interesujące zmagania między piłkarzami zdarzają się zażarte, bardzo rzadko zdarza się, iż są to potyczki nudne. Ustawicznie zdarzają się efektowne sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, które dodają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ligue 1 oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Paris Saint Germain i Lens z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Parc des Princes.