Spotkanie między Lorient i Lens dnia 2022-02-06 12:00: 2-0

Lorient vs Lens 2-0.

Pierwsza połowa meczu między Lorient i Lens zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-02-06 12:00 na obiekcie sportowym Stade Yves Allainmat - Le Moustoir odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 23. Zmierzyły się ze sobą Lorient i Lens.

Gole strzelali: S. Soumano 43' 1-0 A. Laurienté I. Koné 76' 2-0

Żółte kartki Lorient:

Żółte kartki Lens: Christopher Wooh 45' Massadio Haïdara 79' Przemysław Frankowski 87'

Czerwone kartki Lorient:

Czerwone kartki Lens: Yannick Cahuzac -5'

Sędzią głównym tego spotkania był Romain Lissorgue, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lorient zmierzy się już z Monaco, następne spotkania z drużynami Montpellier i Stade Brestois 29 a Lens z Bordeaux. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Angers.

Bardzo często liczni fani śledzą starcia w lidze Ligue 1. Liczące się piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Christopher Wooh systematycznie zapewniają wspaniałym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Walki między graczami zdarzają się nader zajadłe, rzadko bywa koniec końców, że są to potyczki usypiające. Natrafiamy na ostre sytuacje z faulem, idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych iśledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Lorient i Lens z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stade Yves Allainmat - Le Moustoir.