Dnia 2022-05-14 19:00 na stadionie Stade de l'Aube odbyło się spotkanie pomiędzy Estac Troyes oraz Lens - 1-3

Estac Troyes kontra Lens wynik 1-3. Dnia 2022-05-14 19:00 na stadionie Stade de l'Aube odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 37. Zmierzyły się Estac Troyes oraz Lens.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Estac Troyes a Lens wynik to 1-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: G. Biancone 14' 1-0 K. Danso 42' 1-1 A. Kalimuendo-Muinga 45' 1-2 J. Clauss J. Clauss 71' 1-3

Żółte kartki Estac Troyes: Issa Kaboré 9'

Żółte kartki Lens: Facundo Medina 19' Przemysław Frankowski 78'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Główny sędzia spotkania to Francois Letexier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Estac Troyes stawi czoła Lorient, następne spotkania z drużynami Monaco oraz . Kolejno natomiast Lens zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wielu kibiców śledzi poczynania ligi Ligue 1. Liczące się zespoły futbolowe oraz piłkarze jak Issa Kaboré Facundo Medina częstokroć zapewniły wyborowym kibicom wiele emocji. Trafiamy na ostre sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, przepiękne asysty czy gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zapadające w pamięć walki pomiędzy graczami z ligi okazują się zajadłe, nie często bywa, iż są to zmagania nudne. To też warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich lubianych zespołów jak Estac Troyes i Lens w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stade de l'Aube.