Lens kontra Metz, wynik spotkania - 0-1

Po pierwszej połowie spotkania między Lens i Metz wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2023-09-16 19:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Lens i Metz.

Gole strzelali: J. Asoro 37' 0-1

Żółte kartki Lens: Elye Wahi 64'

Żółte kartki Metz: Joel Asoro 33' Fali Candé 64'

Czerwone kartki Metz:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephanie Frappart, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Lens stanie naprzeciw Sevilla, następne spotkania z drużynami Toulouse i Strasbourg natomiast Metz zmierzy się z Strasbourg. Następne mecze zagra z drużynami Toulouse i Nice.

W dzisiejszych czasach oddani fani śledzą starcia ligi Ligue 1. Fascynujące zespoły futbolowe z tejże ligi i piłkarze jak Elye Wahi Joel Asoro raz za razem serwują swoim kibicom emocje sięgające zenitu. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami bywają bardzo nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, że są to spotkania nużące. Obserwujemy nieczyste faule zakończone czerwoną kartką, idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe dodające pikanterii całemu widowisku. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Ligue 1. Lens i Metz oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.