Lens - Marseille, wynik spotkania: 1-0

W meczu Ligue 1 pomiędzy drużynami Lens i Marseille zdecydowane zwycięstwo odnieśli gospodarze, którzy wygrali 1-0. Spotkanie, które odbyło się na Stade Bollaert-Delelis, było pełne emocji i wyrównanych pojedynków. Mimo braku goli w pierwszej połowie, obie drużyny starały się przełamać impas i zdobyć cenne punkty. Jednak to Lens okazało się skuteczniejsze i po raz kolejny zapisało kolejne zwycięstwo na swoim koncie.

Mecz pomiędzy Lens a Marseille w Lidze 1

W dniu 12 listopada 2023 roku na Stade Bollaert-Delelis odbył się mecz pomiędzy drużynami Lens a Marseille. Spotkanie to należało do 12. kolejki Ligue 1. Mecz rozpoczął się o godzinie 19:45 i od samego początku dostarczył wiele emocji kibicom, którzy zasiadali na trybunach stadionu oraz tym, którzy śledzili wydarzenia przed telewizorami. Po zaciętej rywalizacji i walce na boisku, ostateczny wynik meczu to 1-0 dla Lens. Bramkę strzelił J. Gradit w ostatnich minutach meczu, a asystę zanotował A. Fulgini.

Na boisku nie zabrakło również kartek. Dla drużyny gospodarzy kartki żółte otrzymali Jonathan Gradit w 44. minucie oraz Salis Abdul Samed w 76. minucie. Natomiast dla drużyny przeciwników żółte kartki zobaczyli Renan Lodi w 37. minucie oraz Vitinha w 45. minucie. Sędzią tego spotkania był Benoît Bastien z Francji, który skutecznie zarządzał przebiegiem meczu. Następne mecze dla Lens to starcia z Clermont Foot, Arsenal oraz Lyon. Natomiast dla Marseille przyszłe wyzwania to spotkania z zespołami Strasbourg, Ajax oraz Rennes.