Dnia 2023-01-28 16:00 na stadionie Stade de l'Aube odbyło się spotkanie między Estac Troyes i Lens zakończone wynikiem 1-1

Estac Troyes vs Lens, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Estac Troyes a Lens zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-01-28 16:00 na obiekcie sportowym Stade de l'Aube rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 20. Zmierzyły się Estac Troyes i Lens.

Gole strzelali: Y. Larouci 50' 1-0 X. Chavalerin A. Thomasson 88' 1-1

Żółte kartki Estac Troyes: Mama Baldé 24' Xavier Chavalerin 86'

Żółte kartki Lens: Kevin Danso 9'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Główny sędzia spotkania to Clement Turpin, France. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Estac Troyes stawi czoła Toulouse, następne spotkania z drużynami Lyon i Reims natomiast Lens zmierzy się z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 i Lorient.

Wierni fani piłki nożnej z dużym zapałem śledzą potyczki ligi Ligue 1. Interesujące piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze jak Mama Baldé Kevin Danso wielokrotnie zapewniają kapitalnym miłośnikom piłki nożnej wiele wspaniałych przeżyć. Natrafiamy na bezwzględne faule zakończone czerwoną kartką, efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Potyczki między graczami są zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, że potyczki nie są warte uwagi. Gorąco zachęcamy, żeby oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Estac Troyes oraz Lens z ligi Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stade de l'Aube.