Na stadionie Parc des Princes miało miejsce spotkanie Paris Saint Germain kontra Lens: 3-1

Paris Saint Germain kontra Lens, wynik końcowy 3-1.

Pierwsza połowa meczu między Paris Saint Germain oraz Lens zakończyła się wynikiem 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

W dniu 2023-04-15 19:00 na stadionie Parc des Princes rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 31. Zmierzyły się Paris Saint Germain i Lens.

Gole strzelali: K. Mbappé 31' 1-0 Vitinha Vitinha 37' 2-0 Nuno Mendes L. Messi 40' 3-0 K. Mbappé P. Frankowski 60' 3-1

Żółte kartki Paris Saint Germain:

Żółte kartki Lens:

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Czerwone kartki Lens: Salis Abdul Samed 19'

Sędzią głównym tego spotkania był Willy Delajod, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Paris Saint Germain stanie naprzeciw Angers, następne spotkania z drużynami Lorient i Estac Troyes a Lens z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Toulouse i Marseille.

Coraz częściej wielu kibiców śledzi starcia w lidze Ligue 1. Ciekawe zespoły futbolowe i piłkarze jak niejednokrotnie zaserwowały wyborowym sympatykom mnóstwo wrażeń. Przyciągające uwagę potyczki między zawodnikami z ligi bywają zaciekłe, nie często bywa koniec końców, iż potyczki męczą kibica. Natrafiamy na bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty oraz bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Paris Saint Germain oraz Lens i ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Parc des Princes.