Spotkanie Stade Brestois 29 vs Lens zakończone wynikiem 3-2

Stade Brestois 29 vs Lens, wynik 3-2. W dniu 2023-08-13 11:00 na stadionie Stade Francis-Le Blé odbył się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 1 pomiędzy Stade Brestois 29 a Lens.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stade Brestois 29 i Lens wynik to 1-2. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Gole strzelali: F. Sotoca 11' 0-1 A. Fulgini D. Machado 22' 0-2 F. Medina R. Del Castillo 45' 1-2 K. Lala 56' 2-2 R. Del Castillo 87' 3-2

Żółte kartki Stade Brestois 29: Pierre Lees Melou 35' Lilian Brassier 45'

Żółte kartki Lens: Florian Sotoca 48' Facundo Medina 52' Brice Samba 86'

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Czerwone kartki Lens: Adrien Thomasson 82'

Główny arbiter meczu - Jeremie Pignard, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Stade Brestois 29 zmierzy się już z LE Havre, następne spotkania z drużynami Marseille oraz Rennes a Lens z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain oraz Monaco.

Liczni fani śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy jak Pierre Lees Melou Florian Sotoca wielokrotnie zaserwowały kapitalnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że są to spotkania drętwe. Zdarzają się idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste faule zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem gwarantujące wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Ligue 1 oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Stade Brestois 29 i Lens jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade Francis-Le Blé.