Spotkanie Marseille kontra Lens dnia 2022-10-22 19:00 - 0-1

Po pierwszej połowie meczu między Marseille i Lens wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-10-22 19:00 na obiekcie sportowym Stade Orange Vélodrome odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 12 pomiędzy Marseille a Lens.

Gole strzelali: David Costa 78' 0-1 F. Medina

Żółte kartki Marseille: Sead Kolašinac 14' Valentin Rongier 23' Mattéo Guendouzi 65'

Żółte kartki Lens: Florian Sotoca 34' Junior Onana 38' Massadio Haïdara 50'

Czerwone kartki Marseille:

Główny sędzia meczu - Benoit Millot, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Marseille stawi czoła Eintracht Frankfurt, następne spotkania z drużynami Strasbourg oraz Tottenham. Kolejno natomiast Lens podejmie Toulouse. Następne mecze zagra z drużynami Angers oraz Clermont Foot.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Sead Kolašinac Florian Sotoca nierzadko zapewniły wyśmienitym fanom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Zdarzają się książkowe gole i asysty, bezlitosne faule dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Potyczki między drużynami zdarzają się bardzo zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, że widowiska nie są interesujące. Gorąco zachęcamy, aby śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Marseille i Lens z ligi Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stade Orange Vélodrome.