Na obiekcie Stade Bollaert-Delelis miał miejsce mecz między Lens i Bordeaux: 3-2

Lens kontra Bordeaux wynik spotkania 3-2. Dnia 2022-02-13 16:05 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 24 pomiędzy Lens a Bordeaux.

Po pierwszej połowie spotkania między Lens oraz Bordeaux wynik wynosił 3-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Gole strzelali: A. Kalimuendo-Muinga 10' 1-0 G. Kakuta G. Kakuta 22' 2-0 S. Fofana 26' 3-0 M. Haïdara A. Elis 33' 3-1 J. Onana Hwang Ui-Jo 53' 3-2 A. Ahmedhodzic

Żółte kartki Lens: Cheick Doucouré 45' Florian Sotoca 61' Przemysław Frankowski 88'

Żółte kartki Bordeaux: Ui-Jo Hwang 54' Josuha Guilavogui 61'

Czerwone kartki Bordeaux:

Główny sędzia spotkania to Francois Letexier, France. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Lens stawi czoła Lyon, następne spotkania z drużynami Angers i Stade Brestois 29 a Bordeaux podejmie Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot i Estac Troyes.

Oddani fani piłki nożnej śledzą starcia, które dotyczą ligi Ligue 1. Składające się z zdolnych graczy drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Cheick Doucouré Ui-Jo Hwang nierzadko zaserwowały wyborowym sympatykom emocje sięgające zenitu. Wspaniałe walki między zawodnikami ligowymi są zajadłe, nie często bywa, że potyczki nudzą fana. Wielokrotnie zdarzają się nieprzepisowe faule, efektowne asysty czy bramki, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać widowiska sportowe popularnej ligi Ligue 1 i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Lens oraz Bordeaux z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.