Mecz pomiędzy Lens i Monaco zakończony wynikiem 2-2 na obiekcie Stade Bollaert-Delelis

Lens vs Monaco, wynik końcowy 2-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lens i Monaco zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2022-05-21 19:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 38 pomiędzy Lens a Monaco.

Gole strzelali: P. Frankowski 30' 1-0 B. Badiashile 34' 1-1 W. Ben Yedder 62' 1-2 K. Volland I. Ganago 90' 2-2 K. Danso

Żółte kartki Lens: Kevin Danso 32' Jonathan Gradit 84'

Żółte kartki Monaco: Kevin Volland 84' Aurélien Tchouaméni 86' Caio Henrique 88'

Czerwone kartki Monaco:

Główny sędzia spotkania - Benoît Bastien, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Lens stawi czoła , następne spotkania z drużynami i natomiast Monaco z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczna grupa kibiców z dużym zapałem śledzi potyczki w lidze Ligue 1. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Kevin Danso Kevin Volland nieprzerwanie sprawiają wyborowym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi bywają bardzo zajadłe, bardzo rzadko bywa, że są to spotkania usypiające. Obserwujemy widowiskowe asysty czy gole, nieprzepisowe faule zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych,oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Lens i Monaco jak ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.