Spotkanie Lens vs Lyon dnia 2023-12-02 16:00 na obiekcie Stade Bollaert-Delelis - 3-2

Dziś mieliśmy okazję obejrzeć emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Lens i Lyon. Spotkanie odbyło się w ramach 14. kolejki Ligue 1 na Stade Bollaert-Delelis. Po pełnych zwrotów akcji 90 minutach, zwycięstwo odniosła drużyna Lens, pokonując Lyon 3-2. Wynik na przerwę to 1-1, a emocje sięgały zenitu do samego końca. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z tego niezwykle emocjonującego spotkania.

Mecz pomiędzy drużynami: Lens (Gospodarz) przeciwko Lyon (Goście)

Relacja z meczu

Wspaniałe widowisko na Stade Bollaert-Delelis, gdzie drużyna Lens podejmowała ekipę Lyon w ramach 14. kolejki Ligue 1. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje zespoły od pierwszej minuty do ostatniej.

Po zaciętym pojedynku to drużyna gości pierwsza objęła prowadzenie. W 15. minucie meczu J. O'Brien zdobył gola na 0-1, asystującym zawodnikiem był E. Nuamah. Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli. W 26. minucie W. Saïd wyrównał wynik na 1-1, zapewniając kibicom wspaniałe emocje.

Po przerwie to Lens przejął inicjatywę. W 52. minucie P. Frankowski strzelił gola na 2-1, dając swojej drużynie prowadzenie. Jednak Lyon nie zamierzał się poddać, a w 72. minucie J. O'Brien ponownie trafił do siatki, ustalając wynik na 2-2.

Ale to Lens wyszedł zwycięsko z tego starcia. W 74. minucie P. Frankowski zdobył swoją drugą bramkę, tym razem asystującym zawodnikiem był R. Aguilar, ustalając ostateczny wynik na 3-2 dla gospodarzy.

Mecz zakończył się także burzliwie, gdyż w 90. minucie Florian Sotoca z drużyny Lens otrzymał czerwoną kartkę, co wpłynęło na końcowy rezultat. Następne mecze dla Lens to spotkania z Montpellier, Sevillą i Reims, natomiast Lyon zmierzy się z Marseille, Toulouse i ponownie z Marseille.