Na obiekcie Stade Louis II dnia 2023-09-02 19:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Monaco i Lens zakończone wynikiem 3-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Monaco i Lens zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2023-09-02 19:00 na obiekcie sportowym Stade Louis II rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Monaco i Lens.

Gole strzelali: W. Singo 24' 1-0 Caio Henrique A. Golovin 36' 2-0 T. Minamino G. Maripán 59' 3-0 Caio Henrique

Żółte kartki Monaco: Soungoutou Magassa 33' Mohamed Camara 47' Vanderson 52' Folarin Balogun 78'

Żółte kartki Lens: Stijn Spierings 23' Facundo Medina 64'

Czerwone kartki Monaco:

Główny sędzia spotkania to Willy Delajod, France. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Monaco stanie naprzeciw Lorient, następne spotkania z drużynami Nice i Marseille. Kolejno natomiast Lens z Metz. Następne mecze zagra z drużynami Sevilla i Toulouse.

Wierni kibice śledzą bardzo interesujące poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Uzdolnione drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak Soungoutou Magassa Stijn Spierings wielokrotnie zagwarantowały fantastycznym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem, widowiskowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Interesujące zmagania pomiędzy graczami bywają niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż są to spotkania usypiające. Gorąco zachęcamy, aby śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Monaco i Lens w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stade Louis II.