Mecz Lens kontra Estac Troyes, wynik końcowy 1-0

Lens kontra Estac Troyes zakończony wynikiem 1-0.

Po pierwszej połowie meczu między Lens i Estac Troyes wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-09-09 19:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Lens i Estac Troyes.

Gole strzelali: K. Danso 39' 1-0 P. Frankowski

Żółte kartki Lens: Łukasz Poręba 40' Jimmy Cabot 77'

Żółte kartki Estac Troyes: Florian Tardieu 77'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Główny sędzia meczu - Hakim Ben el Salem Hadj, France. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Lens stawi czoła Nantes, następne spotkania z drużynami Lyon i Lille a Estac Troyes z Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Reims i Nice.

Wierni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą potyczki ligi Ligue 1. Mocne zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Łukasz Poręba Florian Tardieu raz za razem gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wiele pozytywnych przeżyć. Walki między piłkarzami z ligi są bardzo zajadłe, bardzo rzadko okazuje się, że są to zmagania drętwe. Trafiamy na nieczyste faule kończące się żółtym kartonikiem, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich iśledzić spotkania sportowe znakomitej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Lens i Estac Troyes i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.