Na obiekcie Stade Bollaert-Delelis dnia 2023-04-07 19:00 odbyło się spotkanie Lens vs Strasbourg - końcowy wynik 2-1

Lens vs Strasbourg 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lens a Strasbourg wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2023-04-07 19:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 30 pomiędzy Lens a Strasbourg.

Gole strzelali: P. Frankowski 11' 1-0 A. Thomasson F. Medina 65' 2-0 K. Gameiro 84' 2-1 G. Nyamsi

Żółte kartki Lens: Salis Abdul Samed 45'

Żółte kartki Strasbourg: Jean-Ricner Bellegarde 22' Alexander Djiku 79' Lucas Perrin 88' Habib Diallo 90' Habib Diallo 90'

Czerwone kartki Strasbourg: Habib Diallo 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Pierre Gaillouste, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lens stanie naprzeciw Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Monaco oraz Toulouse a Strasbourg zmierzy się z Ajaccio. Następne mecze zagra z drużynami Reims oraz Lyon.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą pasjonujące poczynania w lidze Ligue 1. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze jak Salis Abdul Samed Jean-Ricner Bellegarde nierzadko zapewniły wyborowym fanom wiele wrażeń. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają nader nieustępliwe, nie często bywa, że są to potyczki nużące. Stale obserwujemy zapadające w pamięć bramki oraz asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwoną kartką gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych, przeglądać widowiska sportowe znanej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Lens oraz Strasbourg oraz ich udział w Ligue 1 zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.