Lens - Clermont Foot, wynik meczu: 2-1

W dniu 2022-11-12 16:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki Regular Season - 15 pomiędzy Lens a Clermont Foot.

Pierwsza połowa spotkania między Lens a Clermont Foot zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: S. Samed 39' 0-1 W. Saïd 60' 1-1 F. Sotoca S. Fofana 68' 2-1 J. Gradit

Żółte kartki Lens: Salis Abdul Samed 65'

Żółte kartki Clermont Foot: Grejohn Kyei 42' Johan Gastien 45' Komnen Andrić 85'

Czerwone kartki Clermont Foot:

Główny arbiter spotkania - Hakim Ben el Salem Hadj, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Lens stawi czoła Nice, następne spotkania z drużynami Paris Saint Germain i Strasbourg a Clermont Foot zmierzy się z Lille. Następne mecze zagra z drużynami Lyon i Rennes.

Coraz częściej kibice śledzą niezwykle interesujące poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Salis Abdul Samed Grejohn Kyei częstokroć zagwarantowały wspaniałym sympatykom wiele emocji. Nieprzerwanie obserwujemy efektowne asysty czy bramki, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Cieszące oko walki między piłkarzami zdarzają się zaciekłe, nie często okazuje się, iż potyczki męczą. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Ligue 1. Udział takich drużyn jak Lens i Clermont Foot w lidze Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.