Polscy kibice RC Lens

Lens vs Nice, wynik końcowy 1-3

Mecz Lens kontra Nice zakończony wynikiem 1-3 dnia 2024-03-16 20:00

W miniony wtorek drużyny Lens i Nice spotkały się na boisku Stade Bollaert-Delelis w ramach 26. kolejki Ligue 1. Po emocjonującym starciu to zespół Nice wyszedł zwycięsko, pokonując gospodarzy rezultatem 1-3. W pierwszej połowie goście objęli prowadzenie, utrzymując je do przerwy. Mimo starań Lens, Nice potrafiło jeszcze dwukrotnie pokonać bramkarza rywali, zapewniając sobie cenne trzy punkty. Mecz odbył się dwa dni temu o godzinie 20:00, czyli dokładnie 48 godzin temu.

Lens - Stade Brestois 29, wynik 1-0

Mecz Lens kontra Stade Brestois 29 zakończony wynikiem 1-0

W środowy wieczór drużyna Lens podejmowała Stade Brestois 29 na Stade Bollaert-Delelis w ramach 25. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się minimalnym zwycięstwem gospodarzy 1-0, którzy utrzymali prowadzenie od pierwszej połowy. Spotkanie to odbyło się dokładnie dwa dni temu o godzinie 20:00.

Lyon kontra Lens, wynik końcowy 0-3

Mecz między Lyon oraz Lens na stadionie Groupama Stadium dnia 2024-03-03 19:45 - 0-3

Wczorajszy mecz pomiędzy Lyon a Lens w ramach 24. kolejki Ligue 1 dostarczył wielu emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Spotkanie odbyło się na Groupama Stadium, gdzie zespół gospodarzy musiał uznać wyższość rywali, przegrywając 0-3. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-1 na korzyść Lens, a ostateczny rezultat potwierdził dominację gości. Dla kibiców obu drużyn był to wieczór pełen niespodzianek i emocji, które na długo pozostaną w ich pamięci.

Lens - Monaco, wynik końcowy 2-3

Spotkanie między Lens i Monaco zakończone wynikiem 2-3 na stadionie Stade Bollaert-Delelis

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Lens i Monaco w ramach 23. kolejki Ligue 1 dostarczył kibicom wielu emocji. Spotkanie rozegrane na Stade Bollaert-Delelis zakończyło się zwycięstwem Monako 3-2 po dynamicznej rywalizacji. Pomimo prowadzenia 2-1 na przerwie, Lens nie zdołało utrzymać prowadzenia, a goście zdołali odwrócić losy spotkania na swoją korzyść. Czy drużyna z Lazurowego Wybrzeża potrafiła utrzymać swoją postawę w drugiej połowie? Sprawdźmy to!

Reims vs Lens, wynik końcowy 1-1

Mecz Reims - Lens zakończony wynikiem 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Reims a Lens na Stade Auguste-Delaune zakończył się remisem 1-1. Obie drużyny zaprezentowały się równorzędnie, co zaowocowało niezmiennym wynikiem zarówno po pierwszej połowie, jak i po końcowym gwizdku sędziego. Spotkanie to miało miejsce w ramach 22. kolejki Ligue 1 i dostarczyło kibicom emocji do samego końca.

Lens kontra Strasbourg 3-1

Mecz pomiędzy Lens i Strasbourg zakończony wynikiem 3-1 na obiekcie Stade Bollaert-Delelis dnia 2024-02-10 16:00

W najnowszym starciu w ramach Ligue 1 drużyna Lens podejmowała u siebie ekipę Strasbourg. Mecz ten odbył się dwa dni temu, 10 lutego 2024 roku o godzinie 16:00 na Stade Bollaert-Delelis. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 3-1, po prowadzeniu 2-1 na przerwę. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółami tej emocjonującej konfrontacji!

Nantes kontra Lens, wynik końcowy 0-1

Mecz Nantes kontra Lens, wynik 0-1

W ostatniej kolejce Ligue 1 doszło do spotkania pomiędzy Nantes a Lens, które odbyło się w Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Lens 1-0, po bramce strzelonej w drugiej połowie. Pomimo starań Nantes, ekipie nie udało się zdobyć bramki, a tym samym odnieść punktów. Spotkanie miało miejsce 3 lutego o godzinie 20:00, a ten raport jest sporządzony 5 dni po rozegraniu meczu.

Toulouse vs Lens zakończony wynikiem 0-2

Mecz między Toulouse oraz Lens dnia 2024-01-28 16:05: 0-2

W sobotnim starciu w ramach 19. kolejki Ligue 1 drużyna Toulouse podejmowała Lens na własnym stadionie. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 0-2, a jedynego gola w pierwszej połowie strzelił Graicer. Po przerwie, Lens podwyższył prowadzenie za sprawą bramki Autora. Mecz odbył się na Stadium de Toulouse o godzinie 16:05, 28 stycznia 2024 roku.

Lens vs Paris Saint Germain, wynik 0-2

Mecz Lens kontra Paris Saint Germain, wynik końcowy 0-2

W dniu 14 stycznia 2024 roku na Stade Bollaert-Delelis odbył się mecz pomiędzy drużynami Lens i Paris Saint Germain w ramach 18. kolejki Ligue 1. Ostateczny wynik to 0-2, z prowadzeniem PSG 0-1 na przerwie.

Lens vs Reims, wynik końcowy 2-0

Lens - Reims, wynik spotkania 2-0

Drużyna Lens odniosła pewne zwycięstwo nad Reims w meczu Ligue 1 rozegranym na Stade Bollaert-Delelis. Lens zdominował rywala i zakończył mecz wynikiem 2-0, zapewniając sobie cenne punkty. Wynik na przerwę wynosił 1-0, a bramki padły w drugiej połowie spotkania. W ten sposób drużyna Lens utrzymuje się w czołówce ligi, prezentując się jako solidny zespół.