Lens vs Marseille, wynik spotkania - 2-1

Pierwsza część spotkania między Lens oraz Marseille zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2023-05-06 19:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 34 pomiędzy Lens a Marseille.

Gole strzelali: S. Fofana 42' 1-0 K. Danso L. Openda 60' 2-0 P. Frankowski D. Payet 88' 2-1 V. Rongier

Żółte kartki Lens: Junior Onana 11' Facundo Medina 24' Przemysław Frankowski 45' Jonathan Gradit 63' Brice Samba 90'

Żółte kartki Marseille: Valentin Rongier 45' Nuno Tavares 63'

Czerwone kartki Marseille:

Sędzią głównym tego spotkania był Clement Turpin, France. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Lens zmierzy się już z Reims, następne spotkania z drużynami Lorient i Ajaccio natomiast Marseille z Angers. Następne mecze zagra z drużynami Lille i Stade Brestois 29.

Kibice śledzą starcia w lidze Ligue 1. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak Junior Onana Valentin Rongier wielokrotnie gwarantują wspaniałym miłośnikom mnóstwo pozytywnych emocji. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty czy gole, bezwzględne faule, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania między zawodnikami ligowymi bywają nader zaciekłe, nie często bywa koniec końców, iż są to widowiska drętwe. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych oraz przeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich drużyn jak Lens oraz Marseille z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.