Dnia 2023-04-22 19:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis miał miejsce mecz Lens kontra Monaco - wynik 3-0

Lens kontra Monaco, wynik końcowy 3-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Lens a Monaco wynik to 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2023-04-22 19:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 32. Zmierzyły się Lens oraz Monaco.

Gole strzelali: L. Openda 9' 1-0 L. Openda 16' 2-0 D. Machado A. Thomasson 56' 3-0 L. Openda

Żółte kartki Lens:

Żółte kartki Monaco: Guillermo Maripán 22' Wissam Ben Yedder 68'

Czerwone kartki Monaco:

Główny sędzia spotkania to François Letexier, France. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lens stawi czoła Toulouse, następne spotkania z drużynami Marseille oraz Reims natomiast Monaco zmierzy się z Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Angers oraz Lille.

Wierni fani śledzą starcia ligi Ligue 1. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Guillermo Maripán nieustannie gwarantują wyśmienitym sympatykom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Potyczki między zawodnikami okazują się zaciekłe, nie często bywa koniec końców, że mecze męczą. Trafiamy na przechodzące do historii bramki i asysty, ostre faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego względu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać widowiska sportowe lubianej ligi Ligue 1. Lens i Monaco oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.