Spotkanie Lens vs Angers zakończone wynikiem 3-0 dnia 2023-03-18 20:00 na obiekcie Stade Bollaert-Delelis

Dnia 2023-03-18 20:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 28 pomiędzy Lens a Angers.

Pierwsza połowa meczu między Lens a Angers zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: S. Fofana 26' 1-0 S. Abdul Samed L. Openda 30' 2-0 A. Thomasson L. Openda 46' 3-0 J. Gradit

Żółte kartki Lens:

Żółte kartki Angers:

Czerwone kartki Angers:

Główny arbiter meczu to Bastien Dechepy, France. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lens zmierzy się już z Rennes, następne spotkania z drużynami Strasbourg oraz Paris Saint Germain natomiast Angers z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Lille oraz Clermont Foot.

Wierni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą bardzo ciekawe potyczki, które dotyczą ligi Ligue 1. Interesujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak raz za razem zaserwowały fantastycznym miłośnikom futbolu mnóstwo pozytywnych emocji. Potyczki między zawodnikami zdarzają się bezkompromisowe, nie często okazuje się ostatecznie, iż potyczki męczą fana. Natrafiamy na bezlitosne faule zakończone czerwoną kartką, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1. Lens i Angers oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.