Strasbourg vs Lens, wynik spotkania - 2-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Strasbourg i Lens wynik to 2-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2023-01-11 20:00 na obiekcie sportowym Stade de la Meinau rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 18 pomiędzy Strasbourg a Lens.

Gole strzelali: A. Claude-Maurice 11' 0-1 F. Medina S. Prcić 13' 1-1 A. Djiku K. Gameiro 16' 2-1 L. Openda 33' 2-2 F. Sotoca

Żółte kartki Strasbourg: Lucas Perrin 27'

Żółte kartki Lens: Junior Onana 4'

Czerwone kartki Strasbourg:

Główny sędzia meczu to Francois Letexier, France. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Strasbourg stawi czoła Toulouse, następne spotkania z drużynami Rennes oraz Montpellier a Lens z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes oraz Nice.

Sprawdź, co mamy dla Ciebie w artykule - Wejdź w link!

Liczni kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak między innymi Lucas Perrin Junior Onana raz za razem serwują wyśmienitym fanom mnóstwo przeżyć. Nieprzerwanie zdarzają się wyśmienite asysty i bramki, ostre faule dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają nieustępliwe, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż mecze nie są interesujące. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ligue 1 oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Strasbourg i Lens w lidze Ligue 1 gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stade de la Meinau.