Spotkanie Lens vs Auxerre zakończone wynikiem 1-0

Dnia 2023-01-14 16:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 19 pomiędzy Lens a Auxerre.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Lens a Auxerre zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: P. Frankowski 59' 1-0

Żółte kartki Lens: Kevin Danso 27' Facundo Medina 54'

Żółte kartki Auxerre: Souleymane Isaak Touré 54' Souleymane Isaak Touré 65' Nuno Da Costa 90'

Czerwone kartki Auxerre: Souleymane Isaak Touré 65'

Sędzią głównym tego spotkania był Willy Delajod, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Lens stanie naprzeciw Stade Brestois 29, następne spotkania z drużynami Estac Troyes i Nice a Auxerre podejmie Niort. Następne mecze zagra z drużynami Montpellier i Monaco.

Mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi niezwykle fascynujące poczynania, które dotyczą ligi Ligue 1. Mocne futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo Kevin Danso Souleymane Isaak Touré często zaserwowały kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają zagorzałe, nie często okazuje się, że są to widowiska nie warte uwagi. Wielokrotnie zdarzają się książkowe bramki oraz asysty, ostre faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Lens i Auxerre z ligi Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.