Mecz Lens - Paris Saint Germain na obiekcie Stade Bollaert-Delelis dnia 2023-01-01 19:45: wynik 3-1

W dniu 2023-01-01 19:45 na stadionie Stade Bollaert-Delelis rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 17 pomiędzy Lens a Paris Saint Germain.

Po pierwszej połowie spotkania między Lens a Paris Saint Germain wynik to 2-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: P. Frankowski 5' 1-0 H. Ekitike 8' 1-1 L. Openda 28' 2-1 S. Fofana A. Claude-Maurice 47' 3-1 L. Openda

Żółte kartki Lens: Salis Abdul Samed 41' Jonathan Gradit 45'

Żółte kartki Paris Saint Germain: Achraf Hakimi 45' Ismael Gharbi 88' Marco Verratti 90'

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Główny arbiter spotkania to Jérôme Brisard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Lens zmierzy się już z Linas-Montlhery, następne spotkania z drużynami Strasbourg oraz Auxerre a Paris Saint Germain z Chateauroux. Następne mecze zagra z drużynami Angers oraz Rennes.

Coraz częściej zauważamy, iż fani piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą niezwykle interesujące starcia w lidze Ligue 1. Fascynujące drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak między innymi Salis Abdul Samed Achraf Hakimi nieraz zagwarantowały wyśmienitym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Wielokrotnie obserwujemy niezwykłe bramki i asysty, brutalne sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Przyciągające uwagę potyczki między graczami są nieustępliwe, nie często bywa, iż zmagania przynudzają. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1 oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Lens i Paris Saint Germain i ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.