Na obiekcie Stade Raymond-Kopa dnia 2022-11-05 20:00 miało miejsce spotkanie Angers vs Lens - 1-2

Angers vs Lens wynik meczu 1-2. Dnia 2022-11-05 20:00 na obiekcie sportowym Stade Raymond-Kopa odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Angers oraz Lens.

Pierwsza połowa meczu między Angers a Lens zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: W. Saïd 21' 0-1 F. Sotoca F. Medina 51' 0-2 K. Danso M. Blažič 87' 1-2 N. Bentaleb

Żółte kartki Angers: Pierrick Capelle 77'

Żółte kartki Lens: Brice Samba 86' Kevin Danso 90'

Czerwone kartki Angers:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Leonard, France. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Angers stanie naprzeciw Lille, następne spotkania z drużynami Ajaccio oraz Lorient. Kolejno natomiast Lens podejmie Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Nice oraz Paris Saint Germain.

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze jak Pierrick Capelle Brice Samba raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Bardzo często natrafiamy na niezwykłe gole i asysty, nieczyste sytuacje na faul, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania między piłkarzami z ligi okazują się bardzo zajadłe, rzadko zdarza się koniec końców, że są to widowiska usypiające. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych orazśledzić spotkania piłkarskie ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Angers oraz Lens i ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stade Raymond-Kopa.