Mecz Lens vs Lyon, wynik końcowy 1-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lens i Lyon zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-10-02 18:45 na stadionie Stade Bollaert-Delelis odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Lens i Lyon.

Gole strzelali: F. Sotoca 82' 1-0

Żółte kartki Lens: Florian Sotoca 78' Wesley Saïd 89'

Żółte kartki Lyon: Nicolás Tagliafico 27' Jeff Reine-Adélaïde 79'

Czerwone kartki Lyon:

Sędzią głównym tego spotkania był Benoît Bastien, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Lens stawi czoła Lille, następne spotkania z drużynami Montpellier i Marseille. Kolejno natomiast Lyon z Toulouse. Następne mecze zagra z drużynami Rennes i Montpellier.

Liczna grupa kibiców śledzi starcia, które startują w lidze Ligue 1. Interesujące drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Florian Sotoca Nicolás Tagliafico niejednokrotnie zaserwowały fantastycznym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, że są to widowiska nudne. Stale obserwujemy brutalne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Dlatego więc warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1. Lens i Lyon i ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.