Na obiekcie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau miał miejsce mecz między Nantes i Lens zakończony wynikiem 0-0

Dnia 2022-09-18 15:05 na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 8 pomiędzy Nantes a Lens.

Pierwsza połowa meczu między Nantes i Lens zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Nantes: Samuel Moutoussamy 79'

Żółte kartki Lens: Salis Abdul Samed 90'

Czerwone kartki Nantes:

Główny arbiter spotkania - Willy Delajod, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Nantes zmierzy się już z Monaco, następne spotkania z drużynami SC Freiburg i Rennes natomiast Lens zmierzy się z Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Lille i Montpellier.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą niezwykle interesujące potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Mocne drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Samuel Moutoussamy Salis Abdul Samed wielokrotnie zaserwowały własnym wiernym fanom mnóstwo niezapomnianych emocji. Systematycznie trafiamy na niezwykłe asysty i gole, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Interesujące walki między piłkarzami z ligi są zajadłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to zmagania nie warte uwagi. Warto więc śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich zespołów jak Nantes i Lens w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.