Dnia 2022-08-27 19:00 na obiekcie Stade Bollaert-Delelis odbyło się spotkanie między Lens oraz Rennes: 2-1

Dnia 2022-08-27 19:00 na obiekcie sportowym Stade Bollaert-Delelis odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 4 pomiędzy Lens a Rennes.

Pierwsza część spotkania między Lens a Rennes zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: S. Fofana 66' 1-0 J. Gradit L. Openda 70' 2-0 F. Sotoca G. Laborde 90' 2-1

Żółte kartki Lens:

Żółte kartki Rennes: Désiré Doué 43'

Czerwone kartki Rennes:

Główny arbiter meczu to Jérôme Brisard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Lens stanie naprzeciw Lorient, następne spotkania z drużynami Reims oraz Estac Troyes natomiast Rennes z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes oraz AEK Larnaca.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi starcia w lidze Ligue 1. Utalentowane futbolowe drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak Désiré Doué stale sprawiają wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy nieczyste faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, spektakularne gole oraz asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki między drużynami bywają zażarte, nie często okazuje się, iż zmagania nas nudzą. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Ligue 1. Lens i Rennes jak ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stade Bollaert-Delelis.