Na obiekcie Stade Louis II dnia 2022-08-20 15:00 odbył się mecz między Monaco i Lens - 1-4

Dnia 2022-08-20 15:00 na obiekcie sportowym Stade Louis II rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 3. Na przeciw siebie stanęły Monaco i Lens.

Pierwsza połowa meczu między Monaco i Lens zakończyła się 1-2. Końcowy wynik spotkania to 1-4.

Gole strzelali: L. Openda 7' 0-1 David Costa D. Machado 38' 0-2 B. Badiashile 41' 1-2 Caio Henrique S. Fofana 55' 1-3 W. Saïd 78' 1-4 S. Fofana

Żółte kartki Monaco: Breel Embolo 40' Vanderson 58' Wissam Ben Yedder 68' Vanderson 72'

Żółte kartki Lens:

Czerwone kartki Monaco: Vanderson 72'

Główny arbiter spotkania to Willy Delajod, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Monaco stawi czoła Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Estac Troyes i Nice natomiast Lens zmierzy się z Rennes. Następne mecze zagra z drużynami Lorient i Reims.

Mnóstwo fanów śledzi niezwykle ciekawe poczynania ligi Ligue 1. Utalentowane zespoły piłkarskie i piłkarze jak Breel Embolo wielokrotnie zapewniają fantastycznym sympatykom emocje sięgające zenitu. Nieustannie obserwujemy bezwzględne faule, wyśmienite gole czy asysty zapewniające smaczku całemu widowisku. Walki między zawodnikami bywają zażarte, niezwykle rzadko zdarza się, iż mecze przynudzają. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi Ligue 1 i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Monaco i Lens oraz ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stade Louis II.