Spotkanie Lens - Montpellier zakończone wynikiem 2-0 na stadionie Stade Bollaert-Delelis

Lens - Montpellier, wynik końcowy 2-0.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Lens a Montpellier wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

W dniu 2022-04-20 19:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis odbył się mecz ligi Ligue 1 kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Lens oraz Montpellier.

Gole strzelali: David Costa 37' 1-0 J. Clauss I. Ganago 75' 2-0 P. Frankowski

Żółte kartki Lens: David da Costa 70'

Żółte kartki Montpellier:

Czerwone kartki Montpellier:

Sędzią głównym tego spotkania był Romain Lissorgue, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Lens stanie naprzeciw Nantes, następne spotkania z drużynami Reims oraz Estac Troyes. Kolejno natomiast Montpellier podejmie Metz. Następne mecze zagra z drużynami Clermont Foot oraz Paris Saint Germain.

Oddani fani futbolu śledzą niezwykle fascynujące poczynania ligi Ligue 1. Fascynujące futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak David da Costa nieustannie zapewniają wspaniałym miłośnikom futbolu wiele emocji. Bardzo często obserwujemy przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy piłkarzami bywają niezwykle zagorzałe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że spotkania nas nudzą. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Lens i Montpellier z ligi Ligue 1 gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stade Bollaert-Delelis.