Mecz Lille vs Lens zakończony wynikiem 1-2

Lille vs Lens wynik 1-2. Dnia 2022-04-16 19:00 na obiekcie sportowym Stade Pierre-Mauroy rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 32. Zmierzyły się Lille i Lens.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Lille a Lens zakończyła się wynikiem 1-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: P. Frankowski 4' 0-1 A. Kalimuendo-Muinga 37' 0-2 David Costa Xeka 45' 1-2 E. Zhegrova

Żółte kartki Lille: Xeka 18' Jonathan David 29' Renato Sanches 45'

Żółte kartki Lens: Jonathan Gradit 45' Yannick Cahuzac 90'

Czerwone kartki Lille:

Główny sędzia spotkania to Brisard Jerome, France. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Lille stawi czoła Reims, następne spotkania z drużynami Strasbourg i Estac Troyes a Lens zmierzy się z Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Paris Saint Germain i Nantes.

Wierni fani futbolu śledzą interesujące potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Złożone z utalentowanych graczy drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak Xeka Jonathan Gradit raz za razem zapewniają fantastycznym entuzjastom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy graczami ligowymi bywają niezwykle nieustępliwe, rzadko okazuje się, iż są to potyczki nie warte uwagi. Trafiamy na spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich,oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich drużyn jak Lille oraz Lens z ligi Ligue 1 zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stade Pierre-Mauroy.